Stěhování firem

Stěhování firem

Pokud před vámi stojí tato stěhovací, firemní výzva je lépe na nic nečekat a připravit se předem pomocí schůzky s naším pracovníkem.  Dozvíte se tak o průběhu celé akce, předem se domluvíte na časovém rozpětí a bude vám vyhotoven celistvý harmonogram.

Dokážeme zabezpečit stěhovací služby pro malé i velké společností včetně celkového harmonogramu. Zajistíme stěhování i po 16:00 hodině, nebo v noci. Vaše firma nepřeruší provoz a tím dojde k optimalizaci nákladů na celkové přesídlení Vaší firmy.

Bezprostředně před stěhováním naši vyškolení pracovníci odpojí počítačovou techniku, rozmontují nábytek, vše pečlivě zabalí do speciálních balicích materiálů a popíší. To urychlí bezproblémové fungování vaší firmy na novém místě. 

Můžeme také zabalit vaše firemní dokumenty a nepotřebné skartovat. Dále zabezpečujeme ekologickou likvidaci kancelářského zařízení a výpočetní techniky.

Naše stěhovací služby obsahují také profesionální stěhování kanceláří. Dokážeme Vaši kancelář přestěhovat velmi efektivně, rychle a pohodlně. Nevzniknou Vám téměř žádné prostoje v chodu kanceláře a nemusíte se obávat ztráty či poškození vybavení. Využijte stěhování v režii profesionálů nyní!

Stěhování kanceláří zatěžuje firmu z hlediska pozastavení provozu a ztrát tím způsobených. Známe efektivní řešení, která eliminují zmiňované ztráty a výrazně urychlí průběh stěhování kanceláří. Jedná se o plán příprav, samotnou realizaci stěhování firmy a potřebný space plan, který zajistí rychlé a efektivní nastěhování zařízení do nového působiště.

Firmám a společnostem se snažíme celý proces náročného stěhování kanceláří a provozoven maximálně zjednodušit. Po schůzce našeho technika s vedením společnosti a následném zanalyzování potřeb, nabídneme možné varianty stěhování firmy, předložíme kalkulace a začneme vytvářet systematický plán.

Poptávka našich služeb je nezávazná odpovíme Vám obratem, nebo nám můžete zavolat na tel. 777 670 014