Stěhování těžkých  kusů

Stěhování těžkých kusů

Naši pracovníci si poradí i s těmi nejtěžšími kusy ve Vaší domacnosti, nebo firmě

Stěhujeme těžké věci jako jsou:

Pianina, trezory, kulečníkové stoly, hrací automaty, vířivé vany a pod.

Stěhování těžkých břemen a strojů je velmi náročné, a proto je potřeba vytvořit perfektní plán, jak bude stěhování probíhat. Naši technici vyměří stroje, linky nebo trezory, zanalyzují vhodné cesty pro manipulaci s nimi a navrhnou nejvhodnější řešení převozu, jak z hlediska technického, tak i ekonomického.

Máme k dispozici techniku, jako pojezdové vozíky, jeřáby, hydraulickou nebo lanovou techniku, která zvládne manipulaci téměř se všemi těžkými předměty. Pro stěhování těžkých břemen a strojů do 600 kg, pro stěhování klavírů, nebo stěhování trezorů používáme speciální techniku. Technická zařízení pro manipulaci s těžkými břemeny a stroji jsou na elektrický pohon, takže je bez problémů můžeme používat ve vnitřních prostorách objektů.

Pro vyrovnání nerovností povrchu, schodů vyrábíme překlenovací můstky, nebo nájezdové plochy. Díky přesnému plánu stěhování, vyměření cesty, kterou budeme předměty stěhovat, rozměrů stěhovaných břemen a nových prostor, zamezíme možným poškozením na strojích a vnitřním prostoru budov. Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti v oboru stěhování těžkých břemen a strojů, nebo velkých předmětů atypických rozměrů, proto se na nás můžete spolehnout, že předmět s vysokou hmotností přestěhujeme bez komplikací a újmy na nové místo určení. Celý proces stěhování břemene je pojištěn a není pro nás problém zařídit ještě další připojištění pro stěhování Vašeho předmětu vysoké hmotnosti.

Poptávka našich služeb je nezávazná odpovíme Vám obratem, nebo nám můžete zavolat na tel. 777 670 014