Stěhování bytů

Stěhování bytů

Nabízíme Vám kompletní stěhovací služby. Přestěhujeme Vás do nového domova rychle a na profesionální úrovni. Zapomeňte na stres a nechte všechno na nás. Stěhujeme od malých bytů až po velké firmy.

Zlikvidujeme to co již nepotřebujete a, že se toho při takovém stěhování najde opravdu hodně, je pravidlo, které máme ověřené dvanáctiletou praxí v oboru. Váš majetek odborně zabalíme do kartónových krabic, vlnité lepenky, nebo bublinkové fólie. Odborně demontujeme lustry, myčky na nádobí nebo pračku a ve Vašem novém domově je opět odborně zapojíme. Nic není v tomto směru problém. Naše posádky jsou vybaveny nejmodernějším nářadím a ochotou Vám vyjít maximálně vstříc. Na způsob přepravy a zacházení s Vaším majetkem můžete po celou dobu realizace stěhování dohlížet

Přesvědčte se, že stěhování bytů umíme stejně skvěle, jako stěhování kanceláří a kancelářské techniky. Kromě stěhování bytů Vám rádi přestěhujeme také klavíry, piána, trezory a další těžké předměty. V případě potřeby zařídíme také stěhování skladů, archivů či knihoven. Neváhejte a využijte našich zkušeností, moderní techniky a vozového parku, a hlavně elánu a nadšení pro věc. Objednejte si špičkové stěhování bytů!

Před zahájením stěhování vám nabízíme osobní konzultaci přímo u vás s naším pracovníkem. Dozvíte se jak nejlépe celou akci naplánovat, s jakým předstihem, co všechno je nutné podstoupit, jak mnoho času celá akce zabere  a také předpokládanou cenu. Tato konzultace není zpoplatněna a není pro vás závazná.

Poptávka našich služeb je nezávazná odpovíme Vám obratem, nebo nám můžete zavolat na tel. 777 670 014